Жорсткий Brexit призведе до відтоку банків із Британії - проект доповіді

Жорсткий Brexit призведе до відтоку банків із Британії - проект доповіді

2188
Ukrinform
У проекті доповіді про вплив Brexit на фінансову індустрію Великої Британії міститься прогноз щодо відтоку банків та співробітників, а також підриву економіки у ширших масштабах, якщо вони не матимуть доступу до ринків Євросоюзу.

Доповідь підготовлена юридичною фірмою Freshfields Bruckhaus Deringer для організації TheCityUK, яка лобіює інтереси фінансового сектору, і може бути опублікована пізніше цього місяця, коли Британія офіційно розпочне переговори про вихід із ЄС, інформує Reuters з посиланням на джерела, які ознайомлені з документом. 

"Навіть фірми, що надають фінансові послуги у Британії та напряму мало пов'язані з бізнесом з ЄС, зазнають збитків від такого "жорсткого" Brexit", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, зазначається, що жорсткий Brexit також ударить по юридичних та бухгалтерських послугах у Британії.

У разі здійснення найгіршого сценарію угоди, досягнутої з ЄС, банки, що базуються у Лондоні, без дочірніх компаній в ЄС будуть не в змозі забезпечити продажі та поширення на ринках акціонерного і боргового капіталу на континенті.

Крім цього, банки будуть не в змозі забезпечити інвестиційне консультування, управління портфелем і надання кредитів роздрібним клієнтам в ЄС.

Зокрема, у доповіді зазначається, що на ранньому етапі переговорів щодо Brexit обидві сторони мають погодитися, що Велика Британія отримає поетапний вихід з торгового блоку, з метою дати урядам і бізнесу більше часу для адаптації.

Водночас у доповіді попереджається, що за нинішнім графіком банки не матимуть достатньо часу, щоб підготуватися до Brexit та їх можливого відтоку.

Раніше повідомлялося, що у Великій Британії цього тижня з'явилися рекламні щити із закликом до громадськості не мовчати про жорстку політику уряду стосовно виходу країни зі складу Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-