Посол Іспанії вважає вплив і значення Росії перебільшеними

Посол Іспанії вважає вплив і значення Росії перебільшеними

Укрінформ
Посол Іспанії в Україні Херардо Бугайо Оттоне вважає помилкою, якої часто припускаються у Європі і світі, перебільшуючи вплив і значення Росії.

Про це він заявив у інтерв'ю Укрінформу (https://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/2180656-herardo-bugajo-ottone-posol-ispanii-v-ukraini.html).

"В Європі і взагалі у світі часто роблять таку помилку, як перебільшення значення і впливу Росії. Згадаймо, коли ціни на нафту були захмарними, ВВП Росії в той час був приблизно таким, як в Італії. А зараз, після падіння ціни на нафту і в результаті нинішньої кризової ситуації, він взагалі, здається, навіть нижчий, ніж у маленької Іспанії", - сказав Бугайо Оттоне.

Відповідаючи на запитання, чи бачить він потребу протидіяти російській пропаганді в його країні, посол Іспанії зазначив, що не вважає, що "нам потрібна контрпропаганда".

"Я взагалі не реагував би на якісь їхні безглузді заяви чи інформацію, бо ми тим самим їх підживлюємо.  Треба взагалі забути про це!", - заявив Оттоне.

Водночас посол Іспанії висловив переконання у необхідності пропаганди великих цінностей, які були створені в Європі. "Але ми цього не робимо. Немає жодної інституції або органу чи особи, хто б займався цим питанням", - констатував дипломат.  

За його словами, насправді об'єднана Європа - це великий інтелектуальний експеримент, який має значні здобутки. "Їх треба пропагувати, треба поширювати наші ідеї, пояснювати їхню привабливість не тільки в Іспанії чи  в Україні, а по всьому світові", - вважає  Оттоне.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-