Німецький віце-канцлер порадив США робити хороші автомобілі

Німецький віце-канцлер порадив США робити хороші автомобілі

Укрінформ
Віце-канцлер, міністр економіки ФРН Зігрмар Габріель порадив американським автовиробникам поліпшити якість їх продукції.

Так політик відреагував на інтерв'ю європейським газетам - німецькій BILD і британській TIMES - Дональда Трампа, який вступає через 3 дні на посаду президента США.

«Сполученим Штатам просто слід краще робити автомобілі», - відповів Габріель, додавши, що це збільшило б і кількість американських авто на німецьких дорогах, поки що таких тут практично немає.

Трамп поскаржився в інтерв'ю, що бачить на вулицях Нью-Йорка надто багато німецьких автомобілів і занадто мало американських. 

Якщо діяти лише шляхом підвищеного оподаткування, то «американська автопромисловість буде тільки гіршою, слабкішою і дорожчою», - вважає німецький міністр економіки. Не в останню чергу і тому, що новий президент може обкласти «каральними податками» і запчастини, які США самі не виготовляють. 

Трамп також заявив у своєму гучному інтерв'ю, що якщо BMW намагатиметься створити в Мексиці завод і продавати потім машини в США, їм доведеться платити 35-відсотковий податок. Водночас він вважає хорошою ідеєю будівництво виробничої лінії в США. На це Габріель нагадав, що найбільший завод по складанню BMW знаходиться якраз у США.

Тим часом німецький виробник дійсно планує до 2019 року побудувати завод у Мексиці, в Сан-Луїс-Потосі, який робитиме його автомобілі 3-ої серії для продажу по усій Північній Америці. Інвестиція становить 1 млрд дол. Стільки ж при цьому компанія інвестує в завод у Південній Кароліні (США). BMW є найбільшим експортером автомобілів до США у вартісному вираженні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-