Спікер Держдуми розповів, як Росія "поводитиметься" з ПАРЄ

Спікер Держдуми розповів, як Росія "поводитиметься" з ПАРЄ

894
Ukrinform
Голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін заявив, що Росія не заморожуватиме двосторонні контакти по лінії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), незважаючи на те, що російська делегація не бере участі в роботі асамблеї.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Двосторонні зустрічі, діалог, комунікації необхідні, і їх треба продовжувати. Але що стосується офіційної участі у рамках парламентської асамблеї, звичайно, все це буде пов'язано зі зміною норм регламенту (ПАРЄ). Діалог повинен бути. Ми частина європейської спільноти, Росія веде постійний діалог з національними парламентами всіх країн, що беруть участь у роботі ПАРЄ, їх 47", - сказав Володін.

Зокрема, у четвер заплановано його зустріч з головою ПАРЄ Педро Аграмунтом.

Як повідомлялося, у 2014 році делегація РФ через ситуацію навколо Криму і України була позбавлена основних прав - права брати участь в голосуванні, в керівних структурах асамблеї та її спостережних місіях. В знак протесту парламентарії РФ відмовилися приїжджати на сесії асамблеї.

Голова постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв заявив, що на січневій сесії ПАРЄ в Страсбурзі темою обговорення стане ситуація з незаконним утриманням в РФ українців - журналіста Укрінформу Романа Сущенко, режисера Олега Сенцова, а також переслідування в Криму журналіста Миколи Семени і кримськотатарських ЗМІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>