Болгарію чекають дострокові парламентські вибори

Болгарію чекають дострокові парламентські вибори

Укрінформ
Переговори Реформаторського блоку (фракція в парламенті Болгарії) з іншими політичними партіями з питання формування нового уряду (замість Кабінету міністрів, який подав у відставку, під керівництвом Бойко Борисова) завершилися безрезультатно.

Про це заявив співголова парламентської фракції реформаторів Найден Зеленогорськи, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Під час переговорів з нашими партнерами по парламенту - партією ГЄРБ (Громадяни за європейський розвиток Болгарії) і Патріотичним фронтом не було досягнуто консенсусу за пріоритетними напрямами діяльності: реформа судової системи і посилення антикорупційного законодавства», - наголосив Зеленогорськи.

Він заявив також, що в середу, 21 грудня, поверне президентові Росену Плевнелієву мандат на формування нового уряду, висловив сподівання, що партіям, які увійдуть до нового складу Народних зборів (парламент Болгарії) вдасться знайти точки зіткнення при формуванні Кабінету міністрів.

Раніше від формування уряду відмовилися партія ГЄРБ і Болгарська соціалістична партія.

Таким чином, всі спроби формування нового Кабінету міністрів вичерпані. Згідно з законодавством, обраний президент Болгарії Румен Радєв після вступу на посаду 22 січня 2017 року повинен призначити службовий уряд, розпустити парламент і призначити дострокові вибори.

За попередніми даними, вибори до Народних зборів можуть відбутися в кінці березня – на початку квітня 2017 року.

Як повідомляв Укрінформ, уряд Болгарії під керівництвом Бойко Борисова подав у відставку після перемоги на президентських виборах незалежного кандидата, генерал-майора у відставці Румена Радєва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-