Нідерланди передали країнам ЄС умови ратифікації Угоди про асоціацію з Україною

Нідерланди передали країнам ЄС умови ратифікації Угоди про асоціацію з Україною

21893
Ukrinform
Уряд Нідерландів передав до країн-членів Європейського Союзу проект декларації щодо умов ратифікації країною Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це власному кореспонденту Укрінформ у Брюсселі повідомили у Раді ЄС напередодні саміту Євросоюзу 15 грудня, де буде розглядатися це питання.

"Ситуація щодо Нідерландів у контексті ратифікації Угоди про асоціацію ЄС-Україна включена четвертим пунктом до проекту висновків засідання Європейської ради у четвер. Але поки що проект рішення за цим пунктом не оприлюднено", - розповів співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, Нідерланди пропонують ухвалити окрему декларацію до Угоди про асоціацію, яка, натомість, не має вносити зміни до тексту документа. Така ситуація була штучно спровокована Росією через агентів впливу у Нідерландах, які ініціювали референдум про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС, яка вже була підписана голландським урядом та схвалена парламентом.

Під час референдуму проросійські місцеві маргінали виступили із занепокоєннями проти таких чотирьох позицій: Угода нібито затверджує членство України в ЄС; зобов’язує надавати Києву військову допомогу; зобов’язує надавати Україні фінансову допомогу із бюджету ЄС; дозволяє прямий вихід українським громадянам на ринок праці Співтовариства.

Слід наголосити, що жодного із цих «занепокоєнь» Угода про асоціацію Україна-ЄС не передбачає. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>