У Європарламенті закликали Раду ЄС прискорити надання безвізу Україні

У Європарламенті закликали Раду ЄС прискорити надання безвізу Україні

1854
Ukrinform
У Європарламенті закликали Раду ЄС прискорити ухвалення нового механізму призупинення безвізових режимів з третіми країнами, що дозволить завершити візову лібералізацію для України.

Про це заявила депутат Європарламенту Анна-Марія Більдт на міжнародній конференції у вівторок у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Процес візової лібералізації мав бути завершеним у листопаді. Європарламент підтримав це питання у вересні (профільний комітет – ред.), і нині ми готові домовлятися з Радою ЄС. Але, на жаль, через те, що механізм призупинення не просуваються, візова лібералізація також не просувається... Ми закликаємо Раду ЄС рухатися уперед з візової лібералізації», - наголосила європарламентарій.

Більдт високо оцінила виконання Україною усіх критеріїв на шляху скасування віз з Євросоюзом.

У свою чергу, присутній на заході колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив, що українська сторона виконала усі умови на шляху візової лібералізації з ЄС, відтак, нині європейська сторона повинна виконати свої зобов’язання.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок керівні інституції ЄС проведуть черговий раунд переговорів щодо погодження законопроекту із нового механізму призупинення безвізових режимів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-