Лукашенко розповів, як схуд на дієті від Медведєва

Лукашенко розповів, як схуд на дієті від Медведєва

827
Ukrinform
Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, як схуд завдяки дієті, рекомендованій йому російським прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим.

Про правила харчування Лукашенко повідомив в інтерв'ю ТАСС.

"З Дмитром Анатолійовичем зустрілися, я кажу: "Ось, намагаюся скинути кілограми". У Сочі сидимо, він говорить: "Якщо хочеш, я тобі свій рецепт дам". - "Який?" - "Їж все, що хочеш, але крім картоплі, солодкого і мучного!" А я кажу: "А випивають, це шкідливо..." - "Так, шкідливо, і горілка шкідлива, і вино шкідливе, якщо багато їсти. А так, - каже, - там, де несолодкі вина, пий, навіть горілку пий", - процитував свій діалог з Медведєвим білоруський лідер.

"Я думаю, він не образиться за те, що я його дієту розповів?" - сказав Лукашенко.

Він також порадив їсти не менше чотирьох разів на добу і задовго до сну.

"Але і це не головне. Ти можеш і багато їсти, але ти повинен багато фізично працювати, щоб це спалити, особливо якщо тобі вже не 20 років, коли все  перегорає. Багато працювати фізично, якщо багато їси. Мало їси - менше працювати. Ось це проста формула", - додав президент.

Лукашенко зізнався, що картоплю їсть лише раз на тиждень, а цукерку - тільки перед хокеєм. З допомогою "дієти" Дмитра Медведєва білоруському президентові вдалося скинути 13 кг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-