На грецьких островах закінчили другий з п'яти центрів для біженців

На грецьких островах закінчили другий з п'яти центрів для біженців

1345
Ukrinform
На грецькому острові Хіос завершили будівництво другого в країні центру з прийому та реєстрації біженців з Близького Сходу.

Про це у неділю, 14 лютого, заявили в компанії Hellenic Petroleum (HELPE), яка частково належить державі, повідомляє Deutsche Welle.

Центр розташований неподалік від аеропорту та розмістився у приміщеннях колишньої фабрики. Тут можуть перебувати до 1100 осіб, заявили в правлінні HELPE. У спорудженні центру брали також участь військові та представники місцевої влади.

Відстань від острова Хіос до турецького узбережжя - лише сім кілометрів. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), з початку року з Туреччини на Хіос перебралися понад 44 тисячі біженців. Загалом за минулий рік та шість тижнів поточного через грецькі острови в Егейському морі до Європи потрапили близько 930 тисяч біженців.

Досі подібний центр діяв лише на острові Лесбос. Греція мала звести п'ять таких центрів ще до кінця минулого року. Інші три будують на островах Самос, Лерос та Кос.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-