Для відбудови України потрібен проєкт, співставний із планом Маршалла - Шмигаль

Для відбудови України потрібен проєкт, співставний із планом Маршалла - Шмигаль

Укрінформ
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав провідні світові економіки об'єднатися навколо відбудови України, наголосивши, що для подолання наслідків війни потрібен проєкт, подібний до плану Маршалла.

На цьому глава уряду наголосив під час засідання урядовців та ОЕСР, повідомляє кореспондент Укрінформу із посиланням на ютуб-канал Кабміну.

"Сьогодні нам потрібно єднання провідних економік світу, потрібен проєкт, співставний з повоєнним планом Маршалла. Відновлення України — це глобальний виклик, на який потрібно відповідати спільно", - сказав він.

Шмигаль назвав справедливим, якщо за відбудову передусім заплатить агресор. Він зазначив, що Україна наполягає "на повній конфіскації знерухомлених на Заході російських активів, а також на додатковому оподаткуванні російських енергоносіїв та російської сировини".

Читайте також: ОЕСР презентує огляди України у галузі економіки та доброчесності - Шмигаль

ОЕСР презентує огляди України у галузі економіки та доброчесності / Фото: Геннадій Мінченко, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, Організація економічного співробітництва та розвитку презентує економічний огляд України та огляд з питань доброчесності та протидії корупції.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-