На Донеччині попри бойові дії ремонтують газові мережі

На Донеччині попри бойові дії ремонтують газові мережі

Фото
Укрінформ
На Донеччині за минулий тиждень фахівці усунули декілька наслідків бойових дій на газових мережах.

Про це повідомляє АТ «Донецькоблгаз» у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«У Лимані виявлено 14 пошкоджень системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою тимчасове відключення від газопостачання 15 абонентів. Крім цього, у місті внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом, тимчасово опинився без газу 191 абонент. Нині газопостачання відновлено до 122 осель», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що у Селидовому виявлено 25 пошкоджень системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. Обстрілами пошкоджено 160 м. газопроводу. І відновлення газопостачання у м. Селидове нині не є можливим у зв’язку з активними бойовими діями.

На газових мережах Костянтинівки протягом тижня було виявлено три пошкодження, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою тимчасове відключення від газопостачання.

Також внаслідок обстрілу без газу опинилось 80 абонентів державного сектору. Відновлення газопостачання можливе після перевірки димовентиляційних каналів.

Вдалося відновити газопостачання до 96 абонентів с. Катеринівка, які були тимчасового без газу внаслідок бойових дій.

У Слов’янську було виявлено пошкодження системи газопостачання, яке виникло внаслідок бойових дій. Також пошкодження газових мереж було зафіксовано у м. Миколаївка та с. Никонорівка.

У Краматорську на газових мережах виявлено три пошкодження, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою тимчасове відключення від газопостачання 51 абонента. Нині доступ до газу відновлено до 38 абонентів.

Читайте також: Російські війська за добу 2200 разів обстріляли територію України - Генштаб

У селищі Олексієво-Дружківка на газових мережах виявлено 14 пошкоджень, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою відключення від газопостачання 14 абонентів.

Як повідомлялося, Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту - близько 300 км. На підконтрольній українській владі території Донеччини наразі залишаються близько 472 тис. мешканців.

Фото: Донецькоблгаз / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-