Браун: ООН планує перейти від гуманітарної підтримки деяких регіонів України до допомоги у відновленні

Браун: ООН планує перейти від гуманітарної підтримки деяких регіонів України до допомоги у відновленні

Укрінформ
ООН працює над п’ятирічною програмою допомоги Україні, в якій планується перейти від гуманітарної підтримки деяких регіонів до допомоги у відновленні.

Про це сказала Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун під час виступу на сьомому Українському жіночому конгресі "Жіноче лідерство. Час відновлення. Час відбудови" в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зараз дійсно час у певних регіонах України – не скрізь, перейти від гуманітарної допомоги до допомоги з відновленням. Ми в ООН працюємо над програмою на наступні п’ять років і провели серію консультацій з громадянським суспільством у Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві та Львові, якраз щоб обговорити це», - сказала Браун.

Читайте також: ООН: Тактика ударів РФ по об’єктах цивільної інфраструктури взимку є неприйнятною та нелюдською

Координаторка системи ООН в Україні зауважила, що йдеться не про те, що «ми щось одне відключили і щось інше включили». За її словами, насамперед треба знати потребу, і тут голоси жінок теж важливі, розуміти, чи є план задоволення цих потреб, чи є фінансування, і хто чим буде займатися.

«Ми говоримо не лише про місцевий рівень, а й національний також, є міжнародні партнери – це цілий процес. Ми вже почали докладно про це думати і проводити консультації, щоб це врахувати, тому що ми тут не для того, щоб щось вирішувати - ви маєте вирішувати, а ми маємо підтримати вас», - резюмувала вона.

Читайте також: У ПРООН радять Україні для сталої енергосистеми інвестувати у сонячну енергію, вітер, біомасу та біогаз

Як повідомлялося, Програма розвитку ООН уже залучила на відбудову України 360 млн дол. грантів і близько 840 млн дол. кредитів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-