Іще 33 регіональних проєкти відновлення отримають гроші за програмою ЄІБ

Іще 33 регіональних проєкти відновлення отримають гроші за програмою ЄІБ

Інфографіка
Укрінформ
Кабінет Міністрів затвердив перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для можливості реалізації додаткових 33 регіональних проєктів відновлення.

Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Наголошується, що джерелом субвенції є кошти, виділені Європейським інвестиційним банком в рамках спільної програми України та ЄІБ «Програма з відновлення України».

В рамках програми було затверджено виділення 5,292 млрд грн на фінансування 108 проєктів громад, які пройшли конкурсний відбір за процедурою, погодженою з ЄІБ.

Разом з тим, за результатами додаткового відбору, Мінінфраструктури було рекомендовано до фінансування та схвалено Європейським інвестиційним банком ще 33 проєкти, що подавалися органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, виконавчими органами сільських, селищних, міських рад територіальних громад.

Таким чином загальна сума субвенції в розмірі майже 5,3 мільярда гривень буде перерозподілена на відновлення 141 регіонального проєкту.

Читайте також: На Київщині за гроші фонду ліквідації наслідків війни відновлять 38 об’єктів

Кошти будуть надані на відновлення закладів освіти, охорони здоров’я, центрів надання адміністративних послуг, об’єктів життєдіяльності населення тощо у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

Як повідомлялося, Європейський інвестбанк є одним із найбільших кредиторів України. На сьогодні портфель проєктів, які реалізує ЄІБ з українським державним, комунальним секторами та бізнесом, сягає понад 7 млрд євро.

Фото: НБУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-