Постраждалі громади отримають ще ₴2,58 мільярда на відновлення

Постраждалі громади отримають ще ₴2,58 мільярда на відновлення

Укрінформ
Міжвідомча комісія розподілила кошти на 16 регіональних проєктів з відновлення інфраструктури на суму 2,58 млрд грн.

Про це у Фейсбуці повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає Укрінформ.

«Міжвідомча комісія щодо розподілу коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) погодила фінансування 139 регіональних проєктів та розподілила кошти ще по 16 вже погоджених проєктах на загальну суму 2,58 мільярда гривень», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Дороги і мости підтримуватимуться у нормальному стані попри мінімальні видатки - Шмигаль

Комісія розглянула переліки проєктів та заходів від обласних та Київської міської адміністрації, які сформовані за пропозиціями селищних та міських рад. Пріоритет надається проєктам щодо відновлення, будівництва та модернізації об’єктів громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, а також інших об’єктів, що мають значний вплив на життя громад.

Наголошується, що ініціатори погоджених проєктів отримають кошти у вигляді субвенції з державного бюджету.

Зазначається, що на попередньому засіданні, 28 серпня 2023 року, Комісія погодила до фінансування коштом субвенції 140 проєктів на 1,32 млрд грн.

Читайте також: Турецький і японський бізнес діятимуть спільно для відновлення України

Загалом до фінансування було погоджено 279 проєктів з обсягом фінансування 3,9 млрд грн. Серед проєктів , зокрема, відновлення та будівництво двох об’єктів теплопостачання, 29 - водопостачання та водовідведення, 54 споруди цивільного захисту, 30 шкіл тощо.

Як повідомлялося, рішення про порядок і умови розподілу коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) у сумі 4,477 млрд гривень було ухвалене урядом України у червні 2023 року. Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам визначено Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Пріоритет надається тим регіонам, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії, або ж зазнали найбільшого навантаження через значний приплив внутрішньо переміщених осіб.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-