Компанія із Казахстану надала миколаївській лікарні допомоги на €200 тисяч

Компанія із Казахстану надала миколаївській лікарні допомоги на €200 тисяч

Фото
Укрінформ
Компанія із Казахстану надала миколаївській лікарні гуманітарної допомоги на 200 тисяч євро.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив PR-директор холдингу BI Group Нуркен Халикберген.

"Казахстанська компанія BI Group не обмежилася відновленням будівлі травмпункту лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД) Миколаєва. Також ми придбали та відправили медичного обладнання та екіпірування для персоналу лікарні на суму близько 200 тисяч євро. Найближчим часом планується доставка вантажу. Ми раді бути частиною міжнародної гуманітарної допомоги, яка надається Україні", - сказав Халикберген.

За його словами, вибір саме миколаївської лікарні для відбудови обумовлений тим, що соціальна інфраструктура є найбільш критичним об'єктом, який важливий для добробуту та здоров'я населення. Крім того, було використано досвід компанії в галузі промислового будівництва, що дозволило в найкоротші терміни відремонтувати та відновити об'єкт.

"Наша допомога на цьому не закінчується. Ми готові також запропонувати та реалізувати низку інших проєктів у форматі державно-приватного партнерства. У разі згоди української сторони, будемо раді продемонструвати та поділитися всім обсягом компетенцій, інженерної експертизи та напрацьованого за 28 років роботи досвіду, що дозволяє будувати об'єкти різного ступеня складності», — прокоментував PR-директор холдингу.

Зазначається, що серед гуманітарної допомоги, що вже прямує до Миколаєва, будуть апарати штучної вентиляції легень, концентратори, респіратори та багато чого іншого.

Читайте також: Ляшко відвідав зруйнований травмпункт у Миколаєві, який відбудовує казахстанський бізнес

Як повідомлялося, у Миколаєві відкрили відбудоване після російського обстрілу травматологічне відділення лікарні швидкої медичної допомоги. Проєкт реалізовано за фінансової підтримки казахстанського холдингу BІ-Group та завдяки роботі міжпарламентської групи дружби Україна — Казахстан під головуванням народного депутата Сергія Нагорняка. Він запросив в Україну у квітні 2023 року бізнесмена та голову ради директорів холдингу Айдина Рахімбаєва. На реалізацію проєкту пішло 89 днів.

Фото надані пресслужбою Сергія Нагорняка

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-