Проєкт USAID допоможе з відновленням та розвитком інфраструктури України

Проєкт USAID допоможе з відновленням та розвитком інфраструктури України

Фото
Укрінформ
Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури і проєкт USAID «Економічна підтримка України» домовились про будівництві водогону до 4 українських областей на півдні країни та розбудові пріоритетних пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою.

Про це повідомляє Укрінформ з посланням на пресслужбу відомства у Фейсбуці

«Стратегічне партнерство України та Проєкту USAID спрямоване на відновлення і розвиток інфраструктури України, збільшення експортного потенціалу та зміцнення економіки в цілому. Наше завдання допомоги країні нарощувати експортні можливості шляхом розвитку інфраструктури, в тому числі пунктів пропуску через державний кордон», - зазначив голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм.

За його словами, партнери допоможуть провести експертизу проєкту будівництва нового водогону, який забезпечить мешканців Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей водою. Крім цього, вони допоможуть агентству з виготовленням тендерної документації на будівництво, реконструкцію чи капітальний ремонт пунктів пропуску.

Найєм додав, що Проєкт USAID також сприятиме та надаватиме підтримку агентству в залученні додаткового фінансування, в тому числі від міжнародних фінансових організацій, для реалізації інфраструктурних проєктів та розвитку спроможності управління проєктами.

Читайте також: Шмигаль обговорив із адміністраторкою USAID відновлення енергосистеми

Як повідомлялось, Міністерство відновлення та Світовий банк впроваджують 3 проєкти, які спрямовані на підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України, підтримку критичної інфраструктури, а також відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC).

Фото: Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-