На Полтавщині відкрили відновлений спортивно-реабілітаційний комплекс

На Полтавщині відкрили відновлений спортивно-реабілітаційний комплекс

Фото
Укрінформ
У місті Решетилівка Полтавської області відкрили відновлений спортивно-реабілітаційний комплекс «Колос» для людей з інвалідністю.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті Міністерства відновлення.

«Відкриття комплексу, який враховує всі вимоги інклюзивності, дозволить сотням українців отримати необхідні реабілітаційні послуги та реалізувати себе в спортивній площині. Дякую партнерам з ЄІБ, ПР ООН, місцевій владі за ефективну співпрацю щодо реалізації цього проєкту», — сказав віцепрем'єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Комплекс зможе надавати реабілітаційні послуги понад 300 дітям та молоді з порушеннями зору, слуху, фізичного та ментального розвитку, опорно-рухового апарату. Також передбачається, що на базі комплексу відбуватиметься підготовка спортсменів, які зможуть увійти до паралімпійської та дефлімпійської збірних України.

Читайте також: В Україні вже відновили 130 штучних споруд і третину залізничних мостів - Кубраков

Будівлю відремонтовано в рамках фінансової угоди «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Вартість реконструкції становила 1,1 мільйона євро, які були виділені ЄІБ та співфінансовані місцевою владою.

Як повідомлялося, «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» — рамкова кредитна угода між Україною та ЄІБ, яка передбачає виділення місцевим органам влади 200 мільйонів євро для відновлення соціальної інфраструктури, покращення умов життя та громад, що їх приймають. Йдеться про громади в 9 областях України: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській та Херсонській.

Читайте також: Відновлена інфраструктура в Україні вже до 2024 року має стати безбар'єрною - Кубраков

Програма впроваджується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерством фінансів України спільно з органами місцевого самоврядування за технічної підтримки Програми розвитку ООН.

Фото: Мінвідновлення

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-