Кубраков

25 вересня 2023


Україна разом із ЄС працюватиме над інфраструктурним розвитком Дунаю - Кубраков

Україна вдячна Єврокомісії за зусилля з інтеграції українських транспортних шляхів, включно з Дунайською ділянкою, у загальноєвропейську транспортну мережу ТЕN-Т та працюватиме разом з ЄС та країнами-сусідами для розвитку цієї інфраструктури.

16 вересня 2023

15 вересня 2023

29 серпня 2023

27 серпня 2023

24 серпня 2023


До меморандуму про розвиток Криму після деокупації долучилися вже 15 компаній – Кубраков

П'ятнадцять міжнародних, національних та локальних бізнесів вже долучилися до відкритого меморандуму щодо відновлення та розвитку підприємництва на Кримському півострові після його деокупації.

11 серпня 2023


На спеціальній зустрічі в Румунії говорили про збільшення українського експорту Дунаєм

У рамках зустрічі Україна - США - Єврокомісія - Румунія - Молдова віцепрем’єр з відновлення Олександр Кубраков обговорив з міжнародними партнерами шляхи збільшення українського експорту Дунаєм.

10 серпня 2023


Укрзалізниця планує виготовлення 100 пасажирських вагонів та 5 дизель-потягів

Оновлення пасажирського рухомого складу АТ «Укрзалізниці» обговорив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на нараді з віцепрем’єр-міністром Олександром Кубраковим, представниками Мінінфраструктури та керівництвом компанії.

08 серпня 2023

02 серпня 2023

31 липня 2023

26 липня 2023

25 липня 2023

20 липня 2023


Мінвідновлення презентувало оновлену політику регіонального розвитку та реформи децентралізації

Міністерство відновлення провело перше засідання Координаційної ради щодо регіональної політики та реформи децентралізації, де презентувало міжнародним партнерам плани з підтримки громад.

19 липня 2023

18 липня 2023


Гроші на відбудову: Кубраков зустрівся з президентом Японського агентства міжнародного співробітництва

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA) реалізують дві фази Програми з екстреного відновлення України на загальну суму понад 575 млн доларів.

27 червня 2023

22 червня 2023


В Україні потребують модернізації всі комунікації, що лишилися у спадок від СРСР – Кубраков

Уряд має намір розпочати комплексне відновлення систем водопостачання та опалення по всій країні і запрошує приватний сектор до співпраці із комунальними підприємствами, що працюють в цій сфері.

20 червня 2023


Україна планує підписати меморандум з ЄБРР для реконструкції і відновлення

Президент Володимир Зеленський уповноважив віцепрем'єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова на підписання меморандуму з Європейським інвестиційним банком.


Україна хоче залучити Світовий банк до наповнення Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Україна активно працює зі Світовим банком для залучення міжнародних партнерів до наповнення Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Наразі є попередні домовленості про можливе спрямування 400 млн доларів на відновлення інфраструктури.

19 червня 2023


Агентство реконструкції Японії допоможе Україні з відновленням постраждалих територій

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури і Агентство реконструкції Японії домовились про обмін досвідом ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, а також надання консультаційної та технічної підтримки щодо відновлення України.

18 червня 2023

14 червня 2023

12 червня 2023


Українські експортери можуть отримати найкоротший шлях до країн ЄС в обхід окупованого Придністров’я

Україна та Молдова побудують мостовий перехід через Дністер в районі населених пунктів Ямпіль - Косеуць. Це дасть можливість українським експортерам отримати найкоротший шлях до країн ЄС в обхід окупованого Придністров’я.

09 червня 2023


Укрзалізниця модернізує сполучення з ЄС та закупить локомотивів - гроші дає ЄБРР

Мінвідновлення, Укрзалізниця та Європейський банк реконструкції і розвитку розпочинають реалізацію проєкту з бюджетом 200 млн євро, який передбачає відновлення, модернізацію залізничної інфраструктури та оновлення рухомого складу.

06 червня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-