Організація «Спільноти Самодопомоги» зібрала більше 2,8 мільйона гривень

Організація «Спільноти Самодопомоги» зібрала більше 2,8 мільйона гривень

Укрінформ
Громадська організація «Спільноти Самодопомоги» зібрала більше 2,8 млн грн для підтримки українських лікарень, захисників та захисниць.

Про це під час пресконференції в Укрінформі повідомив голова правління ГО «Спільноти Самодопомоги» Віталій Харечко.

«Завдяки партнерам зі Штатів, з Європи, стало можливим доставляти медикаменти тим, хто найбільше потребує. Загалом ми зібрали 2,8 млн гривень. Більшість коштів спрямовувались на те, щоб закупити медичні препарати, аптечки, бандажі тощо. Також чимала кількість коштів була спрямована на логістику, тобто потрібно було довезти все до госпіталю або людей, які потребують», - сказав він.

Харечко зазначив, що 31% зібраних коштів складали індивідуальні благодійні внески, а 69% - було отримано від різних міжнародних фондів.

«За 2022 рік ми здійснили 24 проєкти. Зокрема, отримували і задовольняли потреби госпіталей у Дніпрі, Миколаїві, Харкові. У нас був проект підтримки обладнанням пожежників. Крім того, одним із напрямків діяльності було надання вітамінів вагітним жінкам, малолітнім дітям», - підкреслив голова правління ГО «Спільноти Самодопомоги».

Читайте також: Збір Залужного і Жадана: на авто для ЗСУ задонатили 2,2 мільйона

Громадська організація «Спільноти Самодопомоги» була офіційно зареєстрована 31 січня 2022 року для підтримки українських лікарень, захисників/захисниць.

Напрямками роботи організації є: надання медичної та гуманітарної підтримку госпіталям та захисникам/захисницям України, боротьба в інформаційній війні проти російської дезінформації, надання психологам та провайдерам психосоціальної допомоги, необхідного навчання.

Як повідомлялося, у канадському місті Едмонтон на підтримку народу України у боротьбі проти російської агресії провели благодійний вечір з концертом та аукціоном для збору коштів на рахунок президентської ініціативи United24.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-