Естонія надасть грошову допомогу українцям, які найбільше постраждали від війни

Естонія надасть грошову допомогу українцям, які найбільше постраждали від війни

Укрінформ
Громадяни, які постраждали у результаті розв'язаної росією війни, можуть отримати грошову допомогу від Естонської ради у справах біженців.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

“Пріоритет для отримання фінансової допомоги надається найбільш вразливим категоріям населення”, - додали у відомстві.

На ці виплати можуть розраховувати ті, хто не отримують допомогу від інших програм. Зокрема, гроші можуть бути перераховані ВПО або місцевим мешканцям Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Київської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської та Одеської областей.

Пріоритетом є громадяни, члени сім'ї яких були травмовані або поранені внаслідок бойових дій - для цивільних. Люди, які внаслідок бойових дій повністю втратили житло або їхні домівки частково зруйновано та потребують ремонту. Також йдеться про одиноких матерів/батьків з неповнолітніми дітьми; сім’ї, де є люди з інвалідністю, або онкохворі, які потребують коштовного лікування. Також українці, які втратили роботу, залишилися без коштів на існування. Ті, хто вимушений був виїхати із домівки та не може повернутися, тому що ця територія окупована або там ведуться бойові дії. Також малозабезпечені сім'ї працездатного віку.

Читайте також: Україна залучить €200 мільйонів гранту від KfW на виплату допомоги переселенцям

Йдеться про 2200 грн на кожного члена родини, але не більше як для 5-х осіб. Регулярність — 1 різ на місяць протягом трьох місяців.

Як повідомлялося, з 24 лютого в Україні триває повномасштабна російська воєнна агресія. Сили оборони чинять запеклий опір російським загарбникам.

Мільйони українців змушені були покинути свої домівки, рятуючись від війни.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-