Нацбанк перерахував на потреби військових ₴21,3 мільярда

Нацбанк перерахував на потреби військових ₴21,3 мільярда

Укрінформ
Національний банк України перерахував на потреби українських військових 21,3 мільярда гривень, на спеціальному рахунку залишилось 442 мільйона гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Станом на 31 жовтня 2022 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки сил оборони, становить понад 442 млн грн. За минулий тиждень на спецрахунок надійшло понад 79 млн грн, за минулий місяць – понад 546 млн грн. Загалом Національний банк вже перерахував на потреби оборони понад 21,3 млрд грн", - ідеться в повідомленні.

Загалом із дня відкриття спецрахунку на нього було перераховано понад 21,7 млрд грн в еквіваленті.

Зокрема, понад 7,4 млрд грн у еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземній валюті.

Кошти надходили як від громадян та підприємств в Україні, так і від міжнародної спільноти (зокрема, зі США, Великої Британії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу).

На 31 жовтня 2022 року залишок коштів на рахунку Міністерства соціальної політики, який Національний банк відкрив для гуманітарних цілей, становить майже 167 млн грн. За минулий тиждень на рахунок для гуманітарних потреб надійшло понад 14,1 млн грн, перераховано з нього – понад 5,3 млн грн.

Крім того, Міністерство соціальної політики України, що є отримувачем та розпорядником коштів цього рахунку, вже спрямувало з нього майже 680 млн грн на гуманітарну допомогу постраждалим від збройної агресії рф.

Читайте також: У НБУ нагадали про завершення обміну гривні на євро для українців, котрі мешкають у Німеччині

Як повідомляв Укрінформ, Національний банк України змінив номери рахунків для зарахування коштів у доларах США (USD) на підтримку Збройних сил України та для гуманітарної допомоги.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-