У польських McDonald’s з'явився український бургер - частина коштів піде на допомогу Україні

У польських McDonald’s з'явився український бургер - частина коштів піде на допомогу Україні

Укрінформ
Український бургер з 27 квітня доступний у ресторанах McDonald's у Польщі. Він готується за аналогічним рецептом популярного в Україні бургера.

Як ідеться у переданому Укрінформу релізі компанії, поява українського бургера в меню McDonald's у Польщі є не лише жестом гостинності до біженців з України, а й можливістю залучити кошти на гуманітарну допомогу для українців, які все ще перебувають на Батьківщині.

Як зазначається, McDonald's передасть три злотих від продажу кожного українського бургера «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні». Пропозиція діятиме в польських ресторанах бренду, поки не вичерпаються запаси відповідних інгредієнтів. Акція реалізується у партнерстві з Глобальним договором ООН.

У компанії уточнили, що «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» надає гуманітарну допомогу українцям, які цього потребують. Кошти, надані «McDonald's Польща» у співпраці з Глобальним договором ООН, будуть спрямовані на закупівлю продуктів тривалого зберігання (макарони, крупа, кава, згущене молоко) і засобів гігієни. Продуктові набори передаватимуться тим, хто цього потребує, переважно на сході України.

Наразі, як повідомили у компанії, McDonald's в Україні вже передав понад 50 тонн продуктів харчування на гуманітарні цілі, а спільно із Фундацією – майже тисячу аптечок для тих, хто цього потребує. Також передали допомогу для лікарень та їхніх пацієнтів – ліки, обладнання, медичні та гігієнічні засоби, воду, їжу.

Загалом «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» реалізує п’ять програм допомоги на території країни, з особливим акцентом на гуманітарну допомогу. У роботу Фундації залучені працівники компанії McDonald's, які зголосилися допомогти на волонтерських засадах.

Читайте також: KFC та McDonald's відкривають свої кухні, щоб безкоштовно годувати військових та всіх, хто цього потребує

Як зазнається, компанія «McDonald's Польща» раніше приготувала і роздала понад 43 тис. гарячих страв людям, які перетинають кордон. «"McDonald's Польща" також підтримує працівників з України та їхні сім'ї у пошуку роботи та проживання в Польщі. "Фундація Дім Рональда МакДональда" у Польщі допомогла з обладнанням мобільної амбулаторії, яка надає медичну допомогу в Перемишлі українцям, які перетинають кордон. Фундація також фінансує лікарняні ліжка для батьків маленьких українських пацієнтів та надає житло в будинках Рональда Макдональда для тих, хто доглядає за важкохворими дітьми», — йдеться у првідомленні.

Довідково: перший заклад McDonald’s в Україні відкрито 24 травня 1997 року в Києві. Компанія налічує більше 100 ресторанів у 25 містах України. Ресторани наразі зачинені з міркувань безпеки. На гуманітарні потреби з ресторанів McDonald’s передано понад 50 тонн продуктів на загальну суму близько 50 млн грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-