ЄС, Німеччина і Данія надали €15 мільйонів для допомоги постраждалим громадам України

ЄС, Німеччина і Данія надали €15 мільйонів для допомоги постраждалим громадам України

Укрінформ
Європейський Союз, Німеччина і Данія інвестували 15 млн євро в надання екстреної допомоги 250 постраждалим громадам України.

Про це повідомило Представництво ЄС в Україні у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Європейський Союз, Німеччина та Данія через U-LEAD з Європою інвестували 15 мільйонів євро в надання екстреної допомоги 250 громадам України, які постраждали від війни. Гроші підуть на забезпечення громад необхідним ремонтно-технічним обладнанням, освітлювальною технікою та речами для облаштування прихистків», - йдеться у повідомленні.

Представництво зауважило, що набори екстреної допомоги підвищать спроможність громад надавати основні державні послуги та забезпечувати житлом внутрішньо переміщених осіб. Наголошується, що перші поставки в Україну вже розпочалися.

Заступник голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло, Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен та Енн Кал, головний радник з гуманітарних дій, громадянського суспільства та взаємодії Посольства Данії відвідали склад у Польщі, щоб перевірити логістичний процес та процес пакування вантажів екстреної допомоги.

Дуфло заявив про успішність українського місцевого самоврядування в цій надзвичайно складній ситуації.

«Децентралізація виявилася найпопулярнішою та однією з найуспішніших реформ. І зараз, під час війни, ми бачимо, як реформа виправдовує зусилля, завдяки сильному місцевому самоврядуванню, муніципальній співпраці та міжнародному партнерству», - наголосив заступник голови Представництва ЄС в Україні.

Як повідомляв Укрінформ, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами – Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-