Міноборони спільно з YouControl запустили платформу для оперативної допомоги ЗСУ

Міноборони спільно з YouControl запустили платформу для оперативної допомоги ЗСУ

Укрінформ
Міністерство оборони спільно з аналітичною системою YouControl та за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" створили онлайн платформу "Люди для України".

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба Міноборони.

Зазначається, що мета проєкту – об’єднати та скоординувати дії всіх волонтерів, які працюють над забезпеченням потреб ЗСУ і ТРО.

"Платформа дозволить профільним фахівцям МОУ в реальному часі відслідковувати можливості волонтерів по закриттю конкретних потреб для армії", - йдеться в повідомленні.

Як пояснили в пресслужбі, волонтери мають зареєструватись на платформі people4ua.com. Далі – швидка верифікація через BankID задля унеможливлення ризиків шахрайства та випадків ДРГ. Волонтер заповнює коротку анкету: яку допомогу готовий надавати, в яких об’ємах, у якому населеному пункті, як швидко може закрити потребу. Для зручності потреби розбиті за категоріями: одяг, харчування, транспорт, грошова допомога тощо.

Маючи відповідну інформацію, координатори МОУ зможуть оперативно закривати нагальну потребу. Платформа дозволяє автоматизовано розподіляти допомогу по території всієї України в ті місця, де вона наразі найнеобхідніша та скоординувати логістику для найшвидшої доставки товарів і послуг.

У міністерстві також зазначили, що завдяки платформі "Люди для України" акумулюють всі сили в одному місці. Зокрема, це швидкий спосіб передати допомогу туди, де вона потрібна. Не треба робити "холодних" дзвінків, шукати і розпитувати. Модератори платформи знають, де і яка допомога потрібна саме зараз, тож "зв’язують" необхідні контакти за лічені хвилини.

Крім того, це дозволяє уникнути хаотичних закупівель. Централізовані оптові закупівлі дозволяють зняти навантаження на продавців і фонди допомоги, а також будувати більш оптимальну логістику та відвантажувати допомогу партіями, а не поштучно. 

Платформа також дозволить уникнути шахраїв, адже, на жаль, у війну вони активізуються. Щоб запобігти махінаціям та фальсифікаціям, вхід до платформи відбувається лише після ідентифікації та перевірки волонтерів. Модератори платформи від МОУ залишають за собою право не пояснюючи причин відмовити у реєстрації на платформі тому, хто не пройшов верифікацію.

У пресслужбі наголосили, що допомога має передаватись за призначенням. Спеціалісти Міноборони координують надання і отримання допомоги. На сайті можна переглянути статус наданої вами допомоги в особистому кабінеті (запит на надання допомоги, підтвердження по факту отримання тощо).

Платформа "Люди для України" створена саме для того, аби об'єднати всіх волонтерів та спрямувати їх потенціал і силу саме туди, де їх допомога є найбільш потрібною. Такий скоординований волонтерський центр дозволить Міністерству оборони якісно розподіляти допомогу по всій Україні, закриваючи потреби ЗСУ та ТРО по всій країні.

Всі охочі можуть зареєструватися тут.

Розробку, тестування, доопрацювання/покращення проєкту відповідно до нових потреб МОУ забезпечує компанія YouControl. Безпеку даних платформи гарантує Міністерство оборони України.

Після завершення війни портал "Люди для України" буде використовуватись для розподілення гуманітарної допомоги на відновлення країни, повідомили у пресслужбі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-