Більшість українців вірять у те, що Україна зможе відбити напад РФ

Більшість українців вірять у те, що Україна зможе відбити напад РФ

Опитування
Укрінформ
Більшість українців вірять у те, що Україна зможе відбити напад Російської Федерації.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

Згідно з даними опитування, 88% опитаних вірять у те, що Україна зможе відбити напад Росії. Практично щодня цей показник зростає. Лише 10% сьогодні не мають такої впевненості. Віра у перемогу переважає в усіх регіонах країни.

90% опитаних, думаючи про ситуацію в країні, відчувають надію. Лише 5% відчувають розчарування. У порівнянні з довоєнними часами кількість тих, хто відчуває надію, зросла утричі. Практично у всіх регіонах спостерігається максимальний рівень відчуття надії.

Крім того, 98% опитаних підтримують діяльність Збройних сил України. 93% підтримують діяльність Президента України Володимира Зеленського, 84% підтримують дії місцевих голів.

Опитування проводилося 1 березня. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донецької і Луганської областей.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews — телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера).

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-