МКІП планує запровадити у школах обов'язкові курси медіаграмотності

МКІП планує запровадити у школах обов'язкові курси медіаграмотності

Укрінформ
Міністерство культури і інформаційної політики планує ввести у школах обов'язкові курси медіаграмотності.

Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на брифінгу в Укрінформі на тему "Щодо ролі ЗМІ в інформаційній протидії РФ".

"Для мене найголовніший виклик - зробити те, що зробили фіни кілька років тому, коли ввели обов'язкові курси медіаграмотності в школах. Зараз вони є десь у 10% шкіл. І ми дуже розраховуємо, що такі курси будуть охоплювати якомога більше верств населення. Тому що привчатися до медіаграмотності потрібно змалечку. Як змалечку ми навчили дітей чистити зуби, так само можна навчити, як двома кліками мишки перевірити ту чи іншу історію, перед тим як її перепощувати", - сказав Ткаченко.

Читайте також: МКІП створює єдину віртуальну інформаційну платформу «UАразом»

Він нагадав, що на сайті національного проєкту з медіаграмотності МКІП "Фільтр" можна отримати будь-яку інформацію про такі курси, а також ознайомитися з розробленими підручниками для шкіл і вишів.

Як повідомляв Укрінформ, у серпні 2021 року Міністерство культури і інформаційної політики презентувало національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр”, ключовою місією якого визначено об’єднання зусиль держави, громадських організацій та медіаспільноти задля підвищення рівня медіаграмотності та критичного мислення українців.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-