У Полтаві триває фестиваль пива

У Полтаві триває фестиваль пива

Фото
Укрінформ
У полтавському парку «Перемога» під девізом «Полтавське пиво – справжнє диво» проходить Poltava Beer Fest.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Свято влаштувало для жителів міста та гостей приватне акціонерне товариство «Фірма «Полтавпиво» з нагоди свого 20-річчя.

«Мета заходу – відтворення культури пивних фестивалів, популяризація сімейного відпочинку, підвищення рівня інформованості та культури споживання пива та пивних напоїв» - сказано на офіційній сторінці ПАТ «Фірма «Полтавпиво».

Те ж саме зазначила і заступник міського голови з соціальних та економічних питань Тетяна Юрченко: «Хочемо створити позитивний настрій полтавцям і водночас надати можливість підприємцям креативно прорекламувати свою продукцію. Це своєрідне продовження «Сіті-фесту» з його основною ідеєю оновлення підходів до традиційних розважальних заходів у Полтаві".

«Діжка», «Діжка свіжого», «Диканські вечори», «Жигулівське», «Ячмінний колос», «Бочкове», «Rigas»… Ці та інші сорти пива, виготовлені на основі м’якої артезіанської води і якісних натуральних інгредієнтів природним способом бродіння давно полюбилися не тільки українцям, а й білорусам, прибалтам, полякам, німцям і навіть американцям.

Читайте також: Борщі та вишиванки: на Тернопільщині в один день проводять два фестивалі

На фестивалі була презентована новинка – світле пиво «Oberfest». Його унікальність у тому, що процес бродіння, як стверджують виробники, завершується у склянці споживача. Зрозуміло, бажаючих спробувати новий сорт пива виявилося багато. Тому 400 літрів, якими був заповнений фарфас (посудина, що забезпечує охолодження напою), у перший день свята були розпродані за лічені години.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-