Укрзалізниця на

Укрзалізниця на "новорічний" місяць забороняє повертати квитки онлайн

Укрінформ
Укрзалізниця тимчасово з 15 грудня 2018 року до 15 січня 2019 року обмежує послуги з повернення квитків через інтернет та оформлення групових заявок.

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

"Укрзалізниця тимчасово вводить обмежувальні заходи з придбання і повернення проїзних документів, щоб не допустити спекуляцій, зловживань з квитками та уникнути штучного дефіциту у період новорічно-різдвяних свят. Зокрема, з 15 грудня 2018 року по 15 січня 2019 року діятимуть обмеження на послуги повернення квитків через інтернет та оформлення групових заявок", - зазначається в повідомленні.

Спеціалісти Укрзалізниці проаналізували, що значна кількість квитків викуповується через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім досить велика їх частина повертається у продаж перед відправленням поїзда. Такі дані свідчать про те, що квитки оптом викуповуються для їх подальшого перепродажу. Щоб уникнути зловживань, з 15 грудня по 15 січня через онлайн-систему продажу квитків проїзні документи можна буде лише придбати. Щоб їх повернути, необхідно буде звернутися до залізничної каси.

Читайте також: Укрзалізниця переводить військові перевезення на спецрежим

Крім цього, діятимуть обмеження щодо оформлення групових заявок на пасажирські перевезення, що, як правило, здійснюються туристичними фірмами. В Укрзалізниці визначили, що в період підвищеного попиту групові замовлення квитків можна буде оформлювати лише за наявності вільних місць у додаткових поїздах. Усі місця графікових поїздів будуть з’являтися для продажу у вільному доступі в онлайн-системі або у залізничних касах.

Як повідомляв Укрінформ, такі обмежувальні заходи вперше були запроваджені у минулому році та стали ефективними у боротьбі зі зловживаннями.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-