Всесвітні ігри кочівників: у Киргизстані проходить фестиваль

Всесвітні ігри кочівників: у Киргизстані проходить фестиваль "Всесвіт кочівників"

Фото
Укрінформ
У рамках ІІІ Всесвітніх ігор кочівників у Киргизстані проходить масштабний міжнародний етнокультурний фестиваль "Всесвіт кочівників".

Офіційна церемонія його відкриття відбулася у вівторок в амфітеатрі Nomad в селі Бостері на березі мальовничого гірського озера Іссик-Куль. Триватиме фестиваль до 7 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу з місця події.

Серед зарубіжних культурних делегацій - представники близько 30 країн, такі як Велика Британія, Азербайджан, Угорщина, Німеччина, Індія, Казахстан, Кувейт, Монголія, Об'єднані Арабські Емірати, Сальвадор, Еквадор, Домініканська Республіка, Колумбія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Узбекистан, Японія.

У Киргизстані проходить фестиваль "Всесвіт кочівників"

В етнокультурному фестивалі беруть участь більш як 350 зарубіжних діячів культури. Вони представлятимуть свої унікальні програми за такими напрямами, як «Етнохіт» (фольклор і естрада), «Етнотанець», «Етномода», «Етнобазар», «Етнодім» і оповідальне мистецтво (епоси, легенди).

"Етнохіт" передбачає, зокрема, виконання народної інструментальної музики, народної і естрадної пісні, які відображають історію і побут народу країни-учасниці. 

У категорії «Етнотанець» виступатимуть як солісти, так і ансамблі танцю. Вони представлять  обрядові і народні танці своїх країн.

Надзвичайно цікавими для глядачів будуть виступи в категорії «Етномода». У цій номінації дизайнери країн-учасниць ІІІ Всесвітніх ігор кочівників демонструватимуть колекції традиційних національних костюмів і сучасний одяг з використанням етномотивів.

Перші виступи в цих трьох категоріях глядачі вже змогли побачити на урочистій церемонії відкриття фестивалю. Все відбувалося надзвичайно яскраво і динамічно: надзвичайна атмосфера, етнонаціональні мотиви, найкрасивіші танці і яскраві національні костюми підкорили глядачів.

На «Етнобазарі» у рамках фестивалю представлено різні ремісничі вироби кочівників. Це чудові килими, вишукані ювелірні прикраси, побутові вироби, а також кінське і військове спорядження. Усім цим можна не лише помилуватися, а й придбати.

Такий етнокультурний фестиваль цього року у рамках проведення ВІК був організований вперше і вже перший день його роботи був оцінений на найвищому рівні.

Читайте також: На Всесвітніх іграх кочівників “захоплюють ханський палац”

Фестиваль має на меті збереження етнокультурної спадщини кочівників, а також розвиток, популяризацію і просування на міжнародному рівні етнокультурних традицій кочових народів і етносів світу в рамках всесвітнього етнокультурного руху в епоху глобалізації.

Кожного вечора в амфітеатрі проходитиме концертна програма іноземних делегацій.

Як повідомляв Укрінформ, 2 вересня в Киргизстані урочисто відкрилися ІІІ Всесвітні ігри кочівників, які проходитимуть до 8 вересня. Учасники змагаються в 37 видах спорту, деякі з них, зокрема, киргизькі борці, вже вибороли свої перші медалі. Українська команда також бере участь в Іграх: спортсмени змагаються в таких видах спорту, як армрестлінг, самбо і традиційна стрільба з лука.

Уперше Всесвітні ігри кочівників відбулися в 2014 році і стали незабутнім, яскравим явищем у спортивному і культурному житті країни.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-