До Дня міста Ужгород перенесуть у минуле

До Дня міста Ужгород перенесуть у минуле

Укрінформ
До 1125-річчя Ужгорода в місті влаштують арт-моб "Зазирнім у минулость", за допомогою якого відтворять тутешню затишну атмосферу початку ХХ століття.

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міськради в Facebook.

"Автентичний подарунок рідному місту до його 1125-річчя готує Закарпатський народний хор. Атмосферу давнього затишного Ужгорода на початку ХХ століття відтворять за допомогою арт-мобу "Зазирнім у минулость". За словами ідейного натхненника та художнього керівника хору Наталії Петій-Потапчук, презентацію тогочасного духу нашого міста, екскурс давниною у понад сотню років буде здійснено за допомогою відповідного одягу, мелодій, пісень і танців зазначеної доби", - йдеться в повідомленні.

Крім Закарпатського народного хору, який розташується на різних локаціях у центрі міста над Ужем, зокрема оркестрової групи, артистів балету, хору, до дійства запрошуються й професійні актори Закарпатського обласного театру ляльок "Бавка", студенти Ужгородського коледжу культури та мистецтв.

Читайте також: Вуличні театри зафестивалять в Одесі

До того ж, наразі ведуться перемовини з підприємцями стосовно задуму відтворити й крамниці того періоду. Задля цього вивчають розташування різних закладів у центрі Ужгорода на початку ХХ століття.

"Можливо, біля якогось ресторану відтворимо єврейський танець або ж біля кав’ярні залунає ромська музика. "Корзо" в перекладі – це місце для прогулянок. У багатьох європейських містах застосовують це визначення. От ми і відтворимо таку недільну прогулянку містом. Арт-моб – єдиний настрій, що передбачає сюжетну лінію", – каже Наталія Петій-Потапчук.

Стартує настроєвий захід із початку вулиці Корзо від набережної Незалежності. Основна частина програми відбуватиметься на перехресті вулиць Волошина й Корзо, біля відомого "Золотого ключика". Там артисти залучатимуть глядачів до спільних пісень і танців.

Організатори планують створити й відповідну фотозону на фоні старого Ужгорода.

Початок двогодинного дійства – в суботу, 15 вересня, о 17.00. Ужгородців закликають за можливості діставати зі скринь старий одяг і долучатися до відтворення тогочасного духу міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-