Пасажиропотоки через українські аеропорти рекордно зросли

Пасажиропотоки через українські аеропорти рекордно зросли

Інфографіка
Укрінформ
За перше півріччя 2018 року українські авіакомпанії перевезли на 18,7% більше мандрівників, як порівняти з відповідним періодом минулого року, а аеропорти України обслужили рекордні 8,9 мільйонів осіб, що на 26,0% більше, ніж торік.

Відповідні дані оприлюднило Міністерство інфраструктури України. 

Так, за даними відомства, за січень-червень 2018 року обсяги пасажирських перевезень українських авіакомпаній зросли порівняно з відповідним періодом минулого року на 18,7%. Зокрема, пасажирів у міжнародному сполученні перевезено 4,9 млн осіб, або на 18,8% більше, ніж за відповідний період торік.

Пасажиропотоки через вітчизняні аеропорти збільшилися на 26,0% і становили 8,9 млн осіб, що є рекордним показником для України. Для порівняння Мініфраструктури наводить статистику пасажиропотоку за січень-червень минулих років. Так, у 2010-2016 роках відповідний показник коливався у межах 4,2-6,3 млн осіб, а торік сягнув 7,1 млн осіб.

У січні-червні цього року обсяг комерційних рейсів, здійснених українськими авіакомпаніями, збільшився на 8%. Водночас у міжнародному сполученні виконано 38,3 тис. комерційних рейсів (зростання на 7,3% проти січня-червня торік).

Читайте також: "Бориспіль" посів перше місце в рейтингу великих аеропортів Європи

Як повідомляв Укрінформ, за січень-лютий 2018 року обсяги пасажирських перевезень українських авіакомпаній зросли, як порівняти з відповідним періодом минулого року, на 8,8%, а пасажиропотоки через аеропорти України збільшилися на 19,3%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-