Еміратська авіакомпанія хоче використовувати літаки без ілюмінаторів

Еміратська авіакомпанія хоче використовувати літаки без ілюмінаторів

Відео
Укрінформ
Авіакомпанія Emirates представила салон першого класу на нещодавно придбаних лайнерах, в якому встановлено віртуальні вікна.

Пасажирам пропонують дивитися на пейзаж за бортом на екранах, що транслюватимуть зображення з встановлених на обшивці літака камер, повідомляє ВВС.

За словами президента компанії Emirates Тіма Кларка, зображення настільки якісне, що все має набагато кращий вигляд, ніж якщо просто дивитися з вікна.

У майбутньому компанія ставить перед собою завдання перейти на використання лайнерів, в яких взагалі не буде ілюмінаторів.

Читайте також: Названо найбільш "пекельних" авіапасажирів

Як стверджує Кларк, в конструкції фюзеляжу без вікон немає структурно слабких місць: літак стає легшим, летить швидше і вище, а також витрачає набагато менше пального.

Однак, на думку професора британського Університету Кренфілда Грема Брейтвейта, літаки без вікон можуть бути небезпечними: бортпровідникам у надзвичайних ситуаціях необхідно на власні очі бачити, що відбувається за бортом.

"Стюардесам у разі надзвичайної ситуації потрібно буде перевіряти ситуацію зовні, щоб зрозуміти, наприклад, чи немає там полум'я, перед тим як відкрити запасний вихід і почати евакуацію", - говорить професор.

Відео: Aviation Hub

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-