МАУ збільшить суму збору за роздрукування посадкового талона

МАУ збільшить суму збору за роздрукування посадкового талона

1188
Ukrinform
З 15 червня авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" збільшує суму збору за роздрукування посадкового талона в аеропорту до 15 євро.

Про це інформує профільний ресурс avianews.com.

"МАУ повідомила про підвищення з 15 червня розміру збору за роздрукування посадкового талона в аеропорту з 10 до 15 евро. Також авіакомпанія поінформувала про майбутнє поширення цього збору на далекомагістральні маршрути в межах уніфікації процедури реєстрації на рейс. Відбудеться це з 1 серпня", - йдеться в повідомленні.

Пояснюється також, що уникнути оплати нового збору зможуть пасажири, які пройдуть онлайн-реєстрацію на рейс і роздрукують посадковий талон або ж збережуть його на мобільному пристрої для показу з екрану гаджета.

Водночас мандрівники, які прибули до аеропорту "Бориспіль" заздалегідь, можуть зареєструватися на рейс безкоштовно через кіоски самостійної реєстрації. Зробити це можна не пізніш як за дві години до вильоту. Пасажири, які пройшли онлайн-реєстрацію, можуть роздрукувати талон в кіосках безкоштовно.

Читайте також: МАУ поновлює прямий рейс Одеса - Вільнюс

Вперше плату за роздрукування посадкового талона в аеропорту МАУ запровадила з 1 липня 2017 року для рейсів Київ - Рига та Рига - Київ. Початковий розмір нового збору становив 20 євро.

З 1 жовтня 2017 року збір було зменшено з 20 до 10 євро і поширено на всі внутрішні, а також міжнародні напрямки середньої дальності.

На сьогодні роздруківку посадкового талона в аеропорту не оплачують пасажири бізнес-класу всіх рейсів, мандрівники, які купили квитки преміум-економ-класу і економ-класу на далекомагістральні рейси, а також пасажири чартерних рейсів.

Фото: avianews.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-