На Прикарпатті

На Прикарпатті "виросло" крижане королівство

Фото, відео
8334
Укрінформ
Унаслідок лютневих морозів на Прикарпатті скувало кригою бурхливі гірські потоки.

Користувачі соцмереж діляться фотографіями застиглих у чудернацьких формах водоспадів Гук, Пробій, Манявського та Бухтівецького, повідомляє місцеве інтернет-видання "Курс"

Женецький Гук – водоспад в Карпатах на потоці Женець (ліва притока Пруту), між масивами хребтів Явірника і Хом'яка-Синяка (гірський масив Ґорґани), біля сіл Микуличин і Татарів.

Фото: arunasdam
Фото: arunasdam

Водоспад розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Утворився в післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоти 15 м.

Фото: t_andriiashchenko
Фото: t_andriiashchenko

Пробій – каскадний водоспад в Українських Карпатах, на річці Пруті. Розташований у межах міста Яремче. Пробій – один з найповноводніших водоспадів Карпат. Висота падіння води 8 м, кут нахилу – майже 45 градусів.

Фото: @parabellumm
Фото: @parabellumm

Манявський водоспад – водоспад в Карпатах, гідрологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення. Розташований у межах Богородчанського району на південний захід від села Маняви. Висота падіння води близько 20 м. Один з найвищих водоспадів в Українських Карпатах.

Фото: alinalubimova3443
Фото: alinalubimova3443
Фото oleksandr_kosenko_
Фото: oleksandr_kosenko_

Бухтівецький водоспад – водоспад в Карпатах, в масиві Ґорґани. Розташований на потоці Бухтівець, біля села Букове, в урочищі Бухтівець. Висота водоспаду майже 8 м, середня ширина 1–2 м.

Відео: olya_melnik1103

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-