На Прикарпатті "виросло" крижане королівство - 27.02.2018 10:37 — Новини Укрінформ
На Прикарпатті "виросло" крижане королівство

На Прикарпатті "виросло" крижане королівство

Фото, відео
8169
Ukrinform
Унаслідок лютневих морозів на Прикарпатті скувало кригою бурхливі гірські потоки.

Користувачі соцмереж діляться фотографіями застиглих у чудернацьких формах водоспадів Гук, Пробій, Манявського та Бухтівецького, повідомляє місцеве інтернет-видання "Курс"

Женецький Гук – водоспад в Карпатах на потоці Женець (ліва притока Пруту), між масивами хребтів Явірника і Хом'яка-Синяка (гірський масив Ґорґани), біля сіл Микуличин і Татарів.

Фото: arunasdam
Фото: arunasdam

Водоспад розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Утворився в післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоти 15 м.

Фото: t_andriiashchenko
Фото: t_andriiashchenko

Пробій – каскадний водоспад в Українських Карпатах, на річці Пруті. Розташований у межах міста Яремче. Пробій – один з найповноводніших водоспадів Карпат. Висота падіння води 8 м, кут нахилу – майже 45 градусів.

Фото: @parabellumm
Фото: @parabellumm

Манявський водоспад – водоспад в Карпатах, гідрологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення. Розташований у межах Богородчанського району на південний захід від села Маняви. Висота падіння води близько 20 м. Один з найвищих водоспадів в Українських Карпатах.

Фото: alinalubimova3443
Фото: alinalubimova3443
Фото oleksandr_kosenko_
Фото: oleksandr_kosenko_

Бухтівецький водоспад – водоспад в Карпатах, в масиві Ґорґани. Розташований на потоці Бухтівець, біля села Букове, в урочищі Бухтівець. Висота водоспаду майже 8 м, середня ширина 1–2 м.

Відео: olya_melnik1103

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>