У червні глобальний авіаційний пасажиропотік зріс майже на 8%

У червні глобальний авіаційний пасажиропотік зріс майже на 8%

Укрінформ
У червні 2017 року кількість міжнародних і внутрішніх авіаперевезень в світі зросла на 7,8%  порівняно з червнем минулого року.

Про це Укрінформу повідомили в компанії Amadeus, згідно з оприлюдненими даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).

"Згідно з даними IATA, за місяць глобальний пасажиропотік зріс на 7,7%  порівняно з травнем 2017 року і на 7,8% порівняно з червнем 2016-го. При цьому приріст пасажирських перевезень спостерігався по всьому світу", - йдеться у повідомленні.

У червні трафік авіакомпаній Азіатсько-Тихоокеанського регіону збільшився на 9,1%  порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Читайте також: Київ з Ейлатом з'єднає прямий рейс

Європейські авіаперевізники в червні цього року продемонстрували зростання трафіку на 8,8% порівняно з червнем 2016-го. Цей регіон має найвищий коефіцієнт завантаження - 85,9%, що обумовлюються збільшенням темпів економічного зростання в Європі.

Авіаперевізники Близького Сходу в червні 2017 року відзначають зростання трафіку в 2,5% - їх приріст трохи сповільнився порівняно з травнем (3,7%). Як зазначається у звіті IATA, на уповільнення цього показника найбільше вплинула заборона на поїздки, яка діє для деяких країн.

Попит на послуги північноамериканських авіакомпаній зріс на 4,4% порівняно з червнем минулого року. Приріст виявився нижче прогнозованого рівня, оскільки в'їзний туризм стримується додатковими заходами безпеки для поїздок у США.

Читайте також: МАУ згортає лоукост-програму після відмови Ryanair від "українських польотів" - Омелян

У латиноамериканських авіакомпаніях у червні 2017 року зафіксували зростання попиту на 9,7%  порівняно з тим же місяцем минулого року, цьому посприяли внутрішні авіаперевезення.

Найбільший приріст пасажиропотоку в червні цього року зафіксовано в Африканському регіоні. Так, попит на послуги африканських авіакомпаній зріс на 9,9%. Хоча в абсолютних числах ці показники є найнижчими серед регіонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-