SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Всеукраїнський фестиваль ретро-автомобілів стартував у Запоріжжі - 12.05.2017 20:35 — Новини Укрінформ
Всеукраїнський фестиваль ретро-автомобілів стартував у Запоріжжі

Всеукраїнський фестиваль ретро-автомобілів стартував у Запоріжжі

Фото
1480
Ukrinform
У Запоріжжі розпочався всеукраїнський фестиваль ретро-автомобілів "Запорізькі врата-2017", який триватиме три дні - до 14 травня.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"На фестивалі представлені близько 200 автівок з різних куточків України, зокрема із Запоріжжя, Дніпра, Кривого Рогу, Волновахи", - йдеться у повідомленні.

"Проводимо щорічно. Він вже став знаковою подією для міста. Для чого проводимо? Аби дарувати людям радість, позитив і об’єднати колекціонерів ретро-автомобілів, показати мешканцям нашого міста красиві авто. Машина вважається ретро, якщо їй більш 25 років. Бажано, щоб вона була в оригінальному виконанні, щоб не було сторонніх деталей. Це дуже цінується", – розповів організатор фестивалю Володимир Король.

Запоріжжі відкрився фестиваль ретро автомобілів. Фото Олександр Прилепа / iz.com.ua

Серед презентованих на заході автівок – машини, створені як на території колишнього СРСР, так і на Заході.

У Запоріжжі фестиваль ретро-автомобілів "Запорізькі врата" проходить вчетверте.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>