Порада туристу: Найнебезпечніші та найбезпечніші регіони Італії. Графіки

Порада туристу: Найнебезпечніші та найбезпечніші регіони Італії. Графіки

1833
Ukrinform
В Італії склали рейтинги найбільш небезпечних і безпечних регіонів країни.

Департамент громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ підготував звіт про злочинну діяльність в Італії.

Як повідомляється в доповіді, в правоохоронні органи Італії надходять щодня понад 7500 заяв від жертв крадіжок, шахрайств, обману і вимагань. Але, в цілому, ситуація в країні поліпшується: порівняно з 2015 роком число доносів знизилося на 4,5% (2,7 млн порівняно з 2,8 млн у попередньому році).

Крім того, зниження числа заяв в поліцію зачіпає практично всі види злочинів. Так, за рік повідомлень про крадіжки зареєстровано на 7% менше (більше половини від загального числа звернень в органи); випадки викрадення автомобілів скоротилися на 4,6%, кількість розбоїв зменшилась на 10%.

Якщо говорити про більш серйозні злочини, таких як вбивства, то за поточний рік їх було скоєно 469 разів, незважаючи на біч феміциду. Це цілком задовільні дані, у порівнянні з загальноєвропейською статистикою, які надійшли зі звіту про злочинну діяльність в Італії, підготовленого Департаментом громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ.

У звіті також подано графіки, де можна наочно побачити повну картину найбільш небезпечних і безпечних провінцій Італії. Так зелений колір означає зниження приступности, рожевий - її збільшення в певних регіонах. Цифри вказують на кількість злочинів на 100 000 душ населення.

Рівень злочинності по регіонах

Найнебезпечніші провінції Італії

Найбезпечніші провінції Італії

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>