SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Молдові відреставрували єдиний у країні винний замок - 17.09.2016 20:57 — Новини Укрінформ
У Молдові відреставрували єдиний у країні винний замок

У Молдові відреставрували єдиний у країні винний замок

Фото
2943
Ukrinform
У молдавському селі Бульбоака Новоаненського району пройшла церемонія відкриття відреставрованого першого в країні винного замку «Мімі», який був побудований ще наприкінці дев'ятнадцятого століття.

 Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

"Сьогодні ми стаємо свідками того, як оживає легенда. Більше, ніж через століття, замок «Мімі» набув первісного вигляду, даючи нам можливість милуватися його красою. Ця одна з перлин нашої держави", - відзначив на церемонії відкриття спікер молдавського парламенту Андріан Канду.

 Як повідомила директор музейного комплексу Христина Фролова, реставраційні роботи в замку розпочалися ще у 2010 році,  до них залучили понад 600 фахівців.

 Винний замок «Мімі» побудували в 1893 році за ініціативою останнього губернатора Бесарабії Костянтина Мімі. Замок, який згодом став найкращою винокурнею краю, входить до до числа 15 винних архітектурних пам'яток світу.

ФОТОГАЛЕРЕЯ (5 фото):

Замок

Фото: Укрінформ, Зінаїда Гурська

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>