SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Унікальні місця: Плантація Дубова Алея в США - 28.03.2016 05:40 — Новини Укрінформ
Унікальні місця: Плантація Дубова Алея в США

Унікальні місця: Плантація Дубова Алея в США

Фото
1634
Ukrinform
У штаті Луїзіна, приблизно за 65 км від аеропорту Нового Орлеана, знаходиться мальовнича Плантація Дубова Алея, яка отримала свою назву завдяки 28 дубам, посаджених приблизно три століття тому.

Нині ці дуби утворюють над алеєю, що веде до розкішної садиби, дивовижну арку, повідомляє Newsyou.info.

У 1994 році в цьому будинку знімався відомий голлівудський фільм «Інтерв'ю з вампіром». Комплекс відкритий для туристів, тут навіть можна переночувати.

Плантація Дубова Алея в США

До Громадянської війни в США, що тривала з 1861 по 1865 роки, вздовж річки Міссісіпі у штаті Луїзіана тяглися величезні плантації бавовни, цукру, рису й індиго. У ті часи рабовласницька Луїзіана була одним із найбільш заможних регіонів країни. З 350 розкішних володінь тих часів до нашого часу збереглося лише сорок. Близько десятка маєтків зараз доступні для туристів. Майже всі вони розміщуються на ділянці вздовж Великої Річкової дороги між Бейтон-Руж і Новим Орлеаном. Цю ділянку зараз так і називають - «Алея плантацій».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-