Цього року світ почне святкувати "День тапас"

Цього року світ почне святкувати "День тапас"

887
Ukrinform
Цього року вперше відзначать свято іспанської закуски "тапас" на всесвітньому рівні. Окрім Іспанії в списках ще 20 країн.

Про це повідомляє Europpa Press.

Захід відбудеться 16 червня. Його мета — створити міжнародну подію, приурочену до «культури тапас», популяризувати місцеву гастрономію і таким чином залучити більше туристів в Іспанію.

З нагоди свята відомі кухарі такі як Педро Ларрумбе, Маріо Сандоваль, Хосе Луїс Естебан, Іньїго Лавадо, Луїс Бонастре і навіть школа Кордон Блю розробили програму для «Дня тапас».

Згідно зі статистикою, 9,5 мільйонів туристів, що побували в Іспанії в 2015 році, відвідували і гастрономічні заходи. Цього року для популяризації місцевої кухні прийнято рішення провести «День тапас» у ресторанах за кордоном, які спеціально будуть відібрані місцевими офісами з туризму (OETs). Крім того, планується організувати заходи для професіоналів сектора за участю посольств Іспанії.

Тапас — в Іспанії будь-яка закуска, що подається в барі до пива або вина. Це можуть бути як горішки, чіпси або маслини, так і самостійні страви (наприклад, шашлик зі свинини).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-