Порада туристу: Як уникнути шахрайства з житлом в інших країнах

Порада туристу: Як уникнути шахрайства з житлом в інших країнах

1344
Укрінформ
Поліція Ісландії все частіше зустрічає випадки шахрайства, які повязані з туристами. Тому вони вирішили скласти список порад, які допоможуть цього уникнути. Ці настанови будуть корисними і для відвідування будь-якої іншої країни.

Як повідомляється на сайті видання The Reykjavík Grapevine.

«У міру збільшення числа гостей в Ісландії з-за кордону, зростає і число ісландців, які бажають на них заробити... Не всі жителі острова, що пропонують приїжджим зняти квартиру через AirBnB або аналогічні сервіси, керуються виключно бажанням чесно заробити, забезпечивши гостям максиму зручностей», — попереджають ісландські поліцейські.

Вони також зазначили, що найчастіше випадки шахрайства трапляються у Рейк'явіку.

Отже, туристам, перш ніж бронювати житло в інтернеті, поліцейські радять: «Намагайтеся ніколи не знімати квартиру, якої ви не бачили. Якщо подивитися особисто немає можливості чи попросити когось, звірте хоча б опис вашого майбутнього житла і району, де воно розташоване, з фотографією на картах Google».

Також вони радять платити тобто готівкою. «Офіційна реєстрація вашої транзакції в системі платежів дозволить отримати компенсацію, якщо щось піде не так», — пояснюють в поліції. Але поряд із цим зазначають, що в жодному разі не треба відправляти данні своєї кредитної картки тощо електронною поштою або будь-яким іншим способом.

Крім того, радять не зв'язуватися з орендодавцями, електронні адреси яких виглядають, як «одноразові». Наприклад, — airbnb12@hotmail.com і т. п.

Необхідно перечитати відгуки інших користувачів. Ті, хто орендували житло до вас, часто, як з радістю діляться приємними враженнями, так і, навпаки, з обуренням висловлюють своє незадоволення.

Якщо пропозиція виглядає занадто привабливою, що може викликати у вас великий сумнів, чи правда це, чи ні, швидше за все, воно правдою і не є.

Але раптом, якщо з вами трапилася такая пригода в Ісландії, звертайтеся до поліції, вони точно допоможуть. Адже за їх словами, вони й самі зацікавлені викрити злодія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-