Японія виділяє понад $56 мільйонів на розробку ШІ для промислового застосування

Японія виділяє понад $56 мільйонів на розробку ШІ для промислового застосування

Укрінформ
Уряд Японії виділяє понад 56 мільйонів доларів на підтримку розробки програмного забезпечення в галузі генеративного штучного інтелекту.

Про це повідомляє NHK, передає Укрінформ.

Міністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Сайто Кен заявив, що уряд має намір прискорити нарощування потенціалу штучного інтелекту (ШІ) для того, щоб країна могла продовжувати робити інноваційний внесок у майбутнє. 

Зокрема, його відомтво надасть 8,4 млрд ієн, або понад 56 млн доларів, на фінансування ініціативи у галузі ШІ сімом організаціям, серед яких низка стартапів, а також університет. 

Їм буде надано безкоштовний піврічний доступ до хмарних послуг компанії Google. Він фінансуватиметься міністерством для забезпечення доступу до великих обсягів даних, необхідних для тренування систем генеративного ШІ, відомих як великі мовні моделі. 

Одержувачі цих коштів від уряду ставлять за мету розробити великі мовні моделі, що підтримують японську мову. 

Читайте також: Google Maps тестує нову функцію з генеративним штучним інтелектом

Технології штучного інтелекту такого роду матимуть різноманітне промислове застосування, зокрема, використовуватимуться для повної автоматизації водіння.

Як повідомляв Укрінформ, компанія Google презентувала новий інструмент для перетворення тексту в зображення ImageFX на основі штучного інтелекту (ШІ).

Фото: flagi.in.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-