У Росії Google погрожують новими великими штрафами

У Росії Google погрожують новими великими штрафами

Укрінформ
Російське наглядове відомство "Роскомнагляд" склало щодо Google адміністративний протокол за повторне невидалення забороненої інформації, компанії погрожують штрафами в 5-10% річного обороту в Росії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє "Медуза" з посиланням на відомство.

За версією Роскомнагляду, YouTube, що належить Google, систематично не виконує вимог з видалення забороненого контенту. На даний момент на сайті знаходяться понад 2,4 тисячі «небезпечних для громадян Росії протиправних матеріалів».

Найближчим часом матеріали будуть передані до суду. У Роскомнагляді нагадали, що оскільки порушення скоєно повторно, штраф може становити від 5% до 10% річного обороту компанії в Росії.

Виручка Google у Росії у 2020 році становить 85 мільярдів рублів (1,214 млрд дол).

З початку року Роскомнагляд склав на Google 16 протоколів про видалення протиправного контенту. Компанію оштрафували на 32,5 мільйона рублів. 25 жовтня повідомлялося, що компанія сплатила ці штрафи.

Читайте також: Росія хоче оштрафувати Facebook на 10% річної виручки

Норма про оборотні штрафи діє в Росії з кінця 2020 року. Досі по ній ніхто до відповідальності не притягувався.

Наприкінці вересня Роскомнагляд пригрозив оборотним штрафом компанії Facebook. Через кілька днів вона видалила контент, що викликав претензії відомства, — при цьому в РКН заявили, що штраф все одно може бути накладений, оскільки компанія не вклалася в строки, передбачені законодавством.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-