У Києві стартував фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2021

У Києві стартував фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2021

Укрінформ
Десятий фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ" стартував у Національному технічному університеті "КПІ ім. Сікорського" у Києві.

Про це повідомляє Укрінформ. 

Упродовж трьох конкурсних днів міжнародне журі та інвестори обиратимуть переможців, які отримають фінансову підтримку та сприяння в реалізації.

Як повідомили агентству напередодні організатори заходу, щороку на конкурс Sikorsky Challenge надходить близько 200 інноваційних стартап-проєктів. Та цьогоріч ювілейний фестиваль відзначився рекордною кількістю заявок - 320 охочих узяти участь.

Читайте також: За час роботи Українського фонду стартапів профінансували 200 проєктів – Мінфін

"З них експертна рада відібрала до фіналу 130 стартап-проєктів і науково-технічних розробок у шістьох напрямах: оборона й безпека; промисловий хайтек і космос; зелена енергетика, воднева економіка, екологія; біомедична інженерія і здоров’я людини; аграрна інженерія; інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека", - йдеться у повідомленні.

На фестивалі значне місце відводитиметься темі оборонних розробок. Тому в перший день фестивалю, 12 серпня, відбудеться Міжнародний оборонний інвестиційний форум. На ньому обговорюватимуть стратегічно важливі проблеми й розвиток оборонної промисловості України до 2030 року. Головуватиме на заході віцепрем’єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

Учасників фестивалю привітав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Читайте також: Президент утворив робочу групу з питань інноваційного розвитку економіки

«Цьогорічний Sikorsky Challenge, який набирає обертів не тільки в Україні, а й у світі, - це унікальна можливість для науковців, бізнесменів, високопосадовців, інноваторів, стартаперів, студентів об’єднатися для втілення в життя інноваційних ідей та запровадження науково-технічних розробок, корисних для суспільства», - написав Шкарлет у Telegram.

Міністр наголосив, що Україна - це держава з талановитою молоддю, яка спроможна змінити світ.

«Саме студенти та молоді науковці прагнуть змін, набувають певного досвіду, здобувають знання та реалізують перші проєкти», - додав він.

Шкарлет побажав учасникам фестивалю рухатися вперед. «Не бійтеся ставити перед собою максимальноамбітну мету та з гордо піднятою головою йти до неї. Головне - бути цілеспрямованими», - заявив він.

Читайте також: У Бабиному Яру створять інноваційний музейний комплекс

Організатори фестивалю - Міністерство освіти і науки, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, Укроборонпром, Міністерство цифрової трансформації та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

З програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

Каталог проєктів доступний тут.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-