Facebook запустив аналог Clubhouse у США

Facebook запустив аналог Clubhouse у США

Ілюстрація
Укрінформ
Компанія Facebook запустила у США аналог Clubhouse – сервіс Live Audio Rooms, що дозволяє користувачам слухати подкасти громадських діячів і спільнот в реальному часі та брати участь у них.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт компанії.

«Live Audio Rooms у Facebook дозволяють вам знаходити, слухати та приєднуватися до живих розмов із публічними діячами, експертами та іншими людьми на теми, які вас цікавлять», - йдеться у повідомленні.

Facebook наділить певні суспільні фігури і групи в соціальній мережі правом створювати аудіокімнати, в яких вестимуться дискусії. Модератор подкасту може запросити спікерів заздалегідь або під час розмови. У кімнаті може бути до 50 ораторів, а кількість слухачів не обмежена.

Також передбачена можливість створення закритої кімнати, доступ до якої дозволений лише за запрошеннями.

Крім того, слухачі і учасники кімнат зможуть відправляти донати авторам бесід або іншим неприбутковим організаціям, вказаним творцями кімнати.

Сервіс доступний на iOS та Android.

Читайте також: Facebook виділить $5 мільйонів на журналістів для своєї видавничої платформи

Як повідомлялося, аудіосоцмережу Clubhouse заснували минулого року підприємці Пол Девіс і Рохан Сет. Вона здобула популярність серед «еліти Кремнієвої долини» як приватний додаток на iPhone, доступ до якого можна отримати лише за спеціальним запрошенням. Після реєстрації в Clubhouse користувачі можуть створювати різні кімнати і спілкуватися там виключно голосовими повідомленнями. Наразі сервіс доступний і на Android.

Фото: about.fb.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-