Google зробив відеоконференції з преміум функціями безкоштовними

Google зробив відеоконференції з преміум функціями безкоштовними

Укрінформ
Компанія Google до 30 вересня зробила відеоконференції з преміум функціями від Google Meet безкоштовними для всіх.

Про це Укрінформу повідомили в представництві Google в Україні.

"Протягом найближчих тижнів Google Meet, преміальне рішення для відеоконференцій Google, стане доступним безкоштовно для всіх. Технології, які дають нам можливість спілкуватися, навіть коли ми перебуваємо на відстані один від одного, забезпечують нам безпеку і продуктивність. За останні кілька місяців ми побачили важливість відеозустрічей, які об'єднують нас – незалежно від того, чи працюємо ми з колегами, спілкуємося з лікарями, рідними і близькими або вчимося вдома", - наголосили в компанії.

Як зазначили в Google, роботу над технологією було прискорено останніми місяцями. І вже з травня кожен, у кого є адреса електронної пошти, зможе зареєструватися в Meet.

"З початку травня кожен, у кого є адреса електронної пошти, зможе зареєструватися в Meet та отримати багато з тих функцій, які доступні для наших бізнес користувачів та навчальних закладів", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Google заявляє про найнижчий дохід за п'ять років

Починаючи з наступного тижня Google буде поступово розширювати доступність сервісу meet.google.com для більшої кількості людей.

Як зазначили в Google, зростання пікових показників денного використання Meet в 30 разів спостерігається з січня. Станом на квітень на базі Meet щодня проводять 3 мільярди хвилин відеозустрічей та додаються приблизно 3 мільйони нових користувачів. А станом на минулий тиждень щоденна кількість учасників зустрічей Meet перевищила 100 мільйонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-