Квадрокоптер-розвідник

Квадрокоптер-розвідник "Берегиня" - винахід 23-річного конструктора Укроборонпрому

Фото, відео
Укрінформ
ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова, що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", презентував потенційним замовникам власну розробку – квадрокоптер "Берегиня" для розвідувальних операцій.

Про це повідомляє пресслужба державного концерну "Укроборонпром".

"Керівником проекту розробки літального апарату став 23-річний працівник заводу Максим Шеремет, аспірант спеціальності "авіоніка" КПІ ім. Сікорського", - йдеться у повідомленні.

"Берегиня" – перший військовий квадрокоптер вітчизняного виробництва. Його рама надрукована з карбону за допомогою 3D принтера, вага – до 2 кг. Цей матеріал є міцним і легким, що робить безпілотник мобільним та ефективним для розвідувальних цілей. Це також здешевлює ремонт апарату.

Як зазначається, час повного розгортання комплексу, за умови підготовки операторів, – до 2 хвилин, заміна акумулятора – до 1 хвилини. Безпілотник за 3 секунди набирає висоту 100 метрів. При швидкості вітру 20 м/с (тропічний шторм) в ручному режимі ним можна керувати без обмежень.

Читайте також: Прикордонники отримали квадрокоптери з камерами та тепловізорами

Квадрокоптер оснащений двома камерами (цифрова та аналогова). Зображення з безпілотника передається не тільки пілоту, але й на наземну станцію.

"Берегиня", на відміну від квадрокоптерів для цивільних потреб, має захищені канали зв’язку, що убезпечує пілота від (виявлення) спеціалізованим обладнанням.

"Меридіан" отримав запит від Міністерства оборони на розробку квадрокоптера у березні минулого року. В результаті Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України розробив робочі матеріали до проєкту тактико-технічних вимог, і завод "Меридіан" розпочав виробництво. А в жовтні відбулися перші випробування квадрокоптера "Берегиня". Таким чином, від розробки до демонстраційного польоту минуло трохи менше ніж півроку, зазначає пресслужба.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-