NASA обрала компанію, яка будуватиме космічні кораблі для місії на Місяць

NASA обрала компанію, яка будуватиме космічні кораблі для місії на Місяць

Укрінформ
NASA уклала угоду з корпорацією Lockheed Martin, що виграла конкурс для будівництва космічних кораблів Orion, призначених для запусків на Місяць у межах власної програми Artemis. 

Про це повідомляє пресслужба NASA.

"NASA запускає виробничу лінію космічних кораблів Orion для здійснення 12 місій Аrtemis, включаючи місію, яка до 2024 року доставить першу жінку та чоловіка на Місяць", - йдеться у повідомленні.

Угода дійсна до 30 вересня 2030 року. Компанія з Літтлтона, штат Колорадо, збирається побудувати від шести до 12 космічних кораблів для доставки астронавтів на Місяць.

Читайте також: Австралія досліджуватиме Місяць і Марс разом з NASA

"Orion - це високомобільний, найсучасніший космічний корабель, розроблений спеціально для здійснення глибоких місій космонавтами, він є невід'ємною частиною інфраструктури NASA для місії Artemis та майбутніх досліджень Сонячної системи" - зазначили у пресслужбі NASA.

Як відомо, посадковий модуль "Вікрам" індійської місячної місії "Чандраян-2" втратив зв'язок з Землею під час посадки на поверхню Місяця. Сама ж місія стартувала 22 липня з метою дослідження ґрунту Місяця в районі Південного полюса.

Фото: NASA/Radislav Sinyak

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-