Радник Зеленського: Цифровізація країни має бути комплексною, а не точковою

Радник Зеленського: Цифровізація країни має бути комплексною, а не точковою

Укрінформ
Замість вибіркової цифровізації, що покращує якість певних систем чи сфер життя громадян, Україна має рухатися до повного переходу на цифрові технології.

Про це заявив радник Президента України Михайло Федоров на форумі Digitalization: business talk, open opportunities, присвяченому актуальним питанням впровадження цифрових трансформацій і розвитку цифрової економіки, повідомляє команда Зеленського у Facebook.

"Отже, цифровізація країни має бути комплексною, а не точковою! "Клаптиковий" підхід до використання цифрових технологій не допоможе отримати суттєві переваги для економіки та громадян України. Замість вибіркової цифровізації, що покращує якість певних систем чи сфер життя громадян, Україна має рухатися до повного й всеохопного переходу на цифрові технології", - наголосив Федоров.

Читайте також: «Цифрова школа». Презентація концепції національного освітнього проекту

За його словами, останнім часом силами волонтерів і держави були зроблені певні кроки на шляху до цифровізації України, але кроки мають бути комплексними і чиновники мають якомога менше контактувати з людьми.

"Ми продовжуватимемо впровадження багатьох необхідних для громадськості та країни проектів, що стосуються цифрової економіки, електронного урядування, цифрових інфраструктур. Стосовно електронного урядування, наш план полягає в об’єднанні електронних послуг у так зване "єдине вікно". Ми зробимо їх більш зручними для громадян, вирішимо питання електронної ідентифікації" - підкреслив радник.

Фото: прес-служба команди Зеленського.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-