На 3D-принтері надрукували будинок для життя на Марсі

На 3D-принтері надрукували будинок для життя на Марсі

Відео
Укрінформ
Нью-йоркське агентство дизайну та архітектури AI SpaceFactory надрукувало на 3D-принтері будинок для життя на Місяці або Марсі.

Про це повідомляє Euronews.

"Нью-йоркське агентство дизайну та архітектури AI SpaceFactory виграло у NASA 500 тис. доларів, надрукувавши на 3D-принтері будинок для життя на Місяці або Марсі", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Euronews, сам конкурс тривав чотири дні. Завдання учасників полягало в тому, щоб надрукувати макет будівлі утричі менший, ніж оригінал, за мінімальної участі людини і з тих матеріалів, які можна знайти на Марсі.

Читайте також: NASA обрала найкращу теплицю для рослин на Марсі - перемогли студенти

Переможець AI SpaceFactory надрукував свою модель з біополімерного базальтового композиту, який біорозкладається і переробляється. Другий учасник конкурсу, Державний університет Пенсильванії, використав спеціальну бетонну суміш.

Обидві конструкції успішно пройшли випробування на міцність і герметичність димом і важкими вантажами. Коли в хід пішов екскаватор, будівля Пенсильванського університету не витримала навантаження і зруйнувалася, а конструкція AI SpaceFactory вціліла.

Повідомляється, що Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) запустило проект 3D-Printed Habitat Challenge у 2015 році для розроблення екологічного житла для довгострокових космічних місій з можливістю використання цих технологій на Землі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-